Show Biz

Çfarë thotë BimBimma për njerëzit

Reperi i njohur shqiptar, BimBimma, është shumë i pëlqyer dhe i ndjekur nga fansat e tij në rrjetet sociale.

Ai ndan herë pas here me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e tij apo aktivitetet muzikore.

Foto: BimBimma/Instagram

Reperi nga Prishtina ka treguar gjithonë se është një dashamirës i kafshëve dhe ka disa qenë, për të cilët ai kujdeset.

BimBimma thotë se afrimiteti me kafshët bëhet edhe më i madh, kur njihet nga afër me njerëzit e këqinj.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej i shtrirë përkrah qenit të tij.

https://www.instagram.com/nrbim/?utm_source=ig_embed

“Sa më shumë po i njoh njerëzit, qaq më shumë po i dua kafshët”, kanë qenë fjalët e reperit në Instagram.

BimBimma përndryshe po vazhdon të shijojë susesin e projektit të tij më të fundit muzikor, “Edhe sa?”, që është pritur mirë nga publiku. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.