Life Style - Funny

Çfarë i ka ndodhur modeles shqiptare? Shfaqet me një shenjë të madhe në trup

Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri.

Ajo ka postuar një foto në Instastory, aty ku zbulon se këto ditë është marrë me një hobi të ri.

Modelja shfaqet me shenja në krahët e saj, por nuk e ka zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

“Krenare për hobin tim të ri. Mos u shqetësoni, askush nuk më ka qëlluar. Pa dhimbje ska fitore”, ka shkruar Angela krah postimit në ‘Instastory’ ku shfaqet e mbështetur diku dhe me një shenjë shumë të madhe në brrylin e saj.

Duke parë shenjën në krah të gjithë janë bërë shumë kuriozë se për çfarë bëhet fjalë. Duket se ky hobi përfshin një aktivitet që duhet bërë me trup ndaj mund të themi se bukuroshja shqiptare mund të jetë duke u marrë me ndonjë sport, ndoshta boks…

Na mbetet të presim një konfirmim nga vetë Angela për hobin e ri.

Çfarë i ka ndodhur modeles shqiptare? Shfaqet me një

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.