Show Biz

Çenari dhe bashkëshortja e tij Almeda Abazi në Tiranë

Çenari mbërrin në Tiranë!

Aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Tiranë, së bashku me bashkëshorten e tij Almeda Abazi. 

Një muaj më parë u përhap lajmi se aktori turk do të vinte për herë të parë në Shqipëri, për të marrë pjesë në spektaklin e kërcimit “Dancing with the stars”, që drejtohet pikërisht nga gruaja e tij./Kosova.info/