Show Biz

Capital T sjell këngën “O Ma”

Për fansat e tij të shumtë Capital T sjell hitin verorë “O Ma”.

Kënga e fundit nga ishte Granit Derguti dhe Capital T duke sjellur hitin e tyre  “Take a shot “e cila arriti shikueshmëri deri në 1 milion klikime.

Reperi ka bashkëpunuar kësaj radhe me produksionin Fati TV ,instrumentalin e këngës e ka realizuar Zino.

Kënga e sjellur solo nga Capital T një këngë mjaft verore dhe ritmike, për tematikë ka dashurinë dhe romancën e një çifti.

Përndryshe Capital T përgjatë këtij viti premtoi edhe shumë hite tjera që presim nga ai gjatë verës./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.