Show Biz

Capital T shijon pushimet ekzotike, por kush e shoqëron atë?

Duket se reperi I njohur Capital T po shijon disa ditë relaksi, në pushime.

Ndonëse është dimër, ai ka zgjedhur një vend ekzotik dhe përmes rrjeteve sociale po tregon se sa mirë është duke kaluar, shkruan .

Por, siç duket, reperi nuk po qëndron i vetëm, pasi ai fotografohet nga dikush.

Por, gjithsesi, deri më tani, reperi aKoma nuk e ka zbuluar se kush po e shoqëron atë.