Show Biz

Cana bëhet baba për të dytën herë

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana është bërë baba për të dytën herë, ka bërë të ditur faxweb, transmeton Koha.net.

Ai dhe bashkëshortja Monika kanë sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Enkeleida. Çifti ka edhe një djalë, të quajtur Boiken.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483