Show Biz

Butrint Imeri me hitin e ri ” Erdhi koha”

Çdo ditë e më shumë këngëtaret e ri në skenën tonë po arrijnë të na befasojnë me super hite .

Pas hitit të  fundit “Xhanëm”  i cili arriti një dëgjueshmëri tejet të madhe Butrinti vendosi që të sjellë edhe një tjetër hite e cila quhet “Erdhi koha”, ai e beri këtë të ditur në rrjetin social të ti Instagram ku shihet duke kënduar disa fragmente nga kënga e re .

Gjithashtu shihen dhe shumë komente të fansave te ti ku siç duket mezi presin që kënga të publikohet .

Se a do të arrij klikime dhe shikueshmëri sa kënga “Xhanëm “ pritet të shohim ditët në vijim.

Erdh koha.. #MaChérie

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.