Show Biz

Bukuroshja shqiptare që po dridh kampionatin

A do të paraqitet Erjona Sylejmani në kampionatin botëror të futbollit në Rusi dhe a do ta mbështesë ish bashkëshortin Blerim Xhemaili, reprezentuesin e Zvicrës?

Mjaft shumë kanë pyetur dhe ishin në hamendje nëse ajo do të jetë në tribunë. Por ajo e tha dhe ka disponuar fansat e saj.

“Të bëjë tifon për Blerimin asgjë nuk është e çuditshme. Gjithmonë do të jem fans i tij, ai është babai i djalit tim Luani”, tha ajo për revistën britanike “Sun”. Erjona duket se e ka përjetuar keq divorcin nga zvicerani me origjinë shqiptare.  Por ajo ka transmetuar detajet e jetës seksuale me ish bashkëshortin.

“I dobët në shtrat”, ka qenë vetëm njëra nga fjalët pas së cilës i është drejtuar avokati i futbollistit zviceran me kërkesë për divorc. Nga ajo është kërkuar sa më parë të ndërpresë së përdoruri mbiemrin Xhemaili.

Ndërkohë që është qetësuar pak, edhe pse nga imazhi provokues  nuk ka hequr dorë. /KI/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483