Life Style - Funny

Bukuroshja shqiptare ‘ndez’ Instagramin/ Poston foto hot

Joana Grabolli, vajza e cila në vitin 2017 është shpallur Miss World Albania dhe ka përfaqësuar Shqipërinë në konkurse ndërkombëtare bukurie, vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja poston herë pas here foto, të cilat shfaqin linjat e saj trupore, shkruan Syri.net.

E tani që ka nisur edhe sezoni i plazhit, Joana nuk i kursen fotot që të lenë me gojë hapur. 

Image
Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.