Kombëtare

Breshër i madhë në Prizren në formë të koronavirusit (FOTO/VIDEO)

Moti i ndryshueshëm kohëve të fundit në vendin tonë ka bërë që në Prizren të të bie një breshër shum i madhë, i cili i ngjane edhe figurës së koronavirusit, shkruan Kosova.info.

Lexuesit e Kosova.info kanë dërguar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes, ku shihet breshër mjaft i madh i cili para pak minutash ka ra në Prizren.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.