SPORT

Brandon Williams/ Befason babanë me veturë të re për ditëlindje

Mbrojtësi anësor i talentuar i Manchester Unitedit, Brandon Williams, e befasoi babanë e vet duke ia dhuruar një veturë të re për ditëlindje – befasi kjo që e la babanë të tronditur.

Ylli i ri i Manchester Unitedit e festoi ditëlindjen e babait të tij duke ia blerë një veturë të re të llojit Mercedes, ndërsa videoja e kësaj befasie është bërë virale në rrjetet sociale.

Në video, babai i Williams shihet duke bërë me gisht drejt veturës dhe duke e pyetur djalin e tij: “Ajo veturë? Seriozisht? Po dridhem i tëri”.

Babai i Williams s’mund t’u besojë syve dhe vazhdon duke thënë: “A po bëni shaka? A po talleni me mua?”

19-vjeçari përgjigjet duke i thënë: “Jo, shko shikoje”.

jo video u komentua shumë në rrjete sociale.

“S’ka asgjë më të mirë sesa t’i bësh prindërit krenar. Çfarë gjesti i mirë nga Brandon”, shkroi një përdorues i Twitterit.

“Të gjithë ëndërrojmë ta bëjmë këtë një ditë”, shkroi një tjetër.

Williams ka shijuar suksese mbresëlënëse me Manchester Unitedit këtë sezon, duke e marrë parasysh që është vetëm 19-vjeçar. Ai luajti për herë të parë për Manchester Unitedin në ndeshjen e paharrueshme kundër Paris Saint-Germainit në Francë sezonin e kaluar të Ligës së Kampionëve.

Williams i ka bërë 12 paraqitje në Premierligë këtë sezon dhe e shënoi golin e tij të parë për Manchester Unitedin në ndeshjen kundër Sheffield United. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort