Kosova

Bora bllokoi një pjesë të Kosovës (Foto)

Reshjet e borës kanë shkaktuar vështirësi në komunikacion në disa pjesë të Kosovës.


Rruga që dërgon nga Prizreni për në Komunën e Dragashit është bërë e pakalueshme pas reshjeve të sotme të borës.


Në vendin e quajtur si “Laku i keq”, dhjetëra makina janë bllokuar dhe është paralizuar plotësisht komunikacioni.


Në fotografitë e publikuara shihet që rruga Prizren-Dragash nuk është pastruar fare./Express/

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//chooxaur.com/4/3473483