Show Biz

Bomba” e njohur lë në hije të gjitha femrat me këtë paraqitje

Modelja e njohur me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko njihet për format e saj trupore me të cilat po u bënë konkurrencë femrave më me nam në botë.

Ajo tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po e zhvillon karrierën e suksesshme si modele.

Anastasiya konsiderohet edhe si një nga rivalet kryesore të yllit Kim Kardashian sa i përket formave bombastike trupore.

Këtë e ka dëshmuar edhe njëherë me anë të paraqitjes së fundit, e veshur me një fustan të bukur ajo ka theksuar format e përkryera trupore që do ti kishte lakmi secila femër.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483