Show Biz

Blunt dhe Real 1 sjellin këngën e tyre “Lean lean”

Videoklipi sjell skena provokuese dhe një ritëm dinamik.

ShaolinGang realizuan projektin e tyre i cili shihet të jetë tejet provokativ ku sjell skena super të nxehta me modelet në forma nxehta gjysmë nudo.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet dyshja, teksa për miximin është kujdesur Florent Boshnjaku.‘Lean Lean’ mban titullin kënga e tyre më e re,e cila është këngë ritmike verore.

ShaolinGang janë shumë aktivë muajve të fundit me projekte të reja, ndërsa pritet që gjatë verës të jenë mjaft të angazhuar edhe në koncerte./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.