Kosova

Bllokohet përsëri rruga në Vetërnik

Punimet që po bëhen në rrugën që lidh Prishtinën me Gjilanit, kanë bërë që të ketë përsëri kolona.

Kjo rrugë është bllokuar sërish dhe kolonat janë shumë të gjata.

Kolona të gjata të veturave shihen në pamjet e dërguara në adresë të Gazetës Express, transmeton Kosova.info.

Qytetarët të mendojnë rrugët alternative përshkak të trafikut të bllokuar në këtë pjesë të Prishtinës

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483