Show Biz

Blleki dhe Fifi sjellin duetin “Mbi dozë”

Në tregun muzikor shqiptar kohëve të fundit janë duke u shtuar projekte të shumta nga artistë.

Së fundmi, rep-artisti Blleki dhe këngëtarja Fifi kanë vendosur që të bashkojnë fuqitë për të realizuar një duet.

“Mbi dozë” mban titullon kënga, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti K-Master.

View this post on Instagram

Dashnine po ma jep #mbidozë #comingsoon ?

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Teksin dhe melodinë e kësaj të fundit e ka bërë Fifi, së bashku me producentin që është pjesë e grupit PINT.

Në klip dyshja shihen në bregdet, teksa ka ngjyra mjaft verore, për të cilën është përkujdesur Onufer Berisha.

Fansat e artistëve e kanë pritur mjaft mirë projektin, derisa komentuan në mënyrë pozitive duetin. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.