Show Biz

Blero me disa fjalë të ëmbla për vajzën e tij

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur shqiptare, Afrona Dika, mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore në Shëngjin.

Të dy dukeshin tejet bukur dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit. Me dukjen e saj rrëmbeu vëmendje edhe vogëlushja Tara, vajza e Bleros, e cila u shfaq me një fustan të gjatë e dukej si një princeshë.

Këngëtari publikoi një fotografi të bukur me të bijën, të cilës ia shoqëroi edhe një dedikim të veçantë.

“Kush ka çike, botën ka”, shkroi artisti i mirënjohur krahas fotografisë.