Show Biz

Bleona Qerreti lanson projektin e saj “I dont need your love”

Pas punës se pa lodhëshme të Bleones ajo solli projektin e premtuar.

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti tani po bën jetën e saj dinamike me shume angazhime ditore ne Amerike ku atje po zhvillohet artistikisht , ajo ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor.

“I don’t need your love” mban titullin kënga e saj e re, e cila është e zhanrit baladë.Kënga dhe teksti janë të realizuara nga ajo.

Historia e këngës ka të bëjë me jetën e saj personale.Kënga flet për emancipimit të femrave që nuk kanë nevojë për një mashkull.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.