Show Biz

Blake sjell këngën “Malli”

Blake u bë i njohur për publikun pas duetit me Genc Prelvukaj në këngën “Hello”,ku ai vazhdoi pastaj dhe me një duet tjetë me Eni Koci ku ësxhtë pëlqyer shumë nga publiku.

Tani ai ka realizuar një këngë solo të quajtur “Malli” ku muzikën e këtij projekti e ka realizuar RZON e cila është përkujdesur dhe muzikën e këtij projekti.Bergin Demaj e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës “Malli”.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Boulevard Films, me regji të Lee Berisha./Kosova.info/