Show Biz

Beyoncé dhe Jay-Z ndajnë fotot më intime nga martesa e tyre

Beyoncé dhe Jay-Z  gjatë turneut të tyrenë Run Tour II në Cardiff, Uells javën e kaluar  ata na sollë shumë befasi nga ky turne.

Kostumet, koreografia dhe muzika ishin të gjitha në pikë ,jo se ne kishim dyshime sa i përket organizimit të turenut të tyre.Mirpo ata kishin bërë një përzgjedhje ku çifti kishin vendosur që kesaj radhe ata të  ndajnë detajet me intime rreth marrëdhënies së tyre dhe jetës së tyre me tifozët.

Për publikun ata sollën së pari fëmijët Carter, Blue Ivy, 6, dhe Rumi dhe Sir, 11 muaj.Fotografi që nuk ishin parë më heret.Pastaj ata ndanë dhe pamjet që ishin nga ceremonia e rinovimit të premtimit.

Gjërat u bënë edhe më intime në On Tour Run, ku Bey dhe Jay ndanë fotografitë e tyre intime në çdo kuptim të fjalës, duke përfshirë fotografitë e tyre në shtrat me Beyonce./Kosova.info/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483