Love & Sex

“Bëra seks me vjehrrën në makinë, tani do të më ndajë nga e fejuara”

Një 23 vjeçar ka kaluar një eksperiencë mjaft të rrezikshme pasi ka bërë seks me nënë e të fejuarës. Por duket se kjo histori nuk ka përfunduar ashtu siç djali e priste sepse vjehrra e ardhshme ia ka ‘punuar’ ndryshe nga çfarë ai mendonte. Lexoni historinë e publikuar në rubrikën e psikologes së “The Sun”.

Letra e djalit 

“Kam bërë seks me nënën e të fejuarës dhe tani jam në një pozitë shumë delikate. Unë jam 23 vjeç dhe e fejuara ime është 21, e prej 4 vitesh ne jemi të lidhur. Ne jemi shumë të dashuruar e të lumtur me njëri tjetrin e kështu vendosëm që të fejoheshim. Ditën e fejesës erdhi edhe nëna e saj, e cila është 38 vjeçe. Pasi darkuam, atë e morën në telefon nga puna dhe duhej të largohej menjëherë. E fejuara më kërkoi që ta çoja nënën e saj tek stacioni i autobusëve.

Gjatë rrugës ajo filloi të më tregonte se kishte 6 muaj pa bërë seks, pasi është e divorcuar. E ndërkohë filloj të më prekte në pjesët intime. Kaq u desh dhe ne bëmë seks në makinë. Më pas ajo më tha se nuk do t’i thoshte asgjë vajzës së saj pasi e dinte që ky ishte një gabim. Por vetëm pak ditë më vonë ajo më kërcënoi se nëse nuk ndahem nga vajza e saj ajo do t’i tregojë për ne. E të gjithë këtë e bën pasi më thotë se unë nuk jam i denjë për vajzën e saj. Nuk di si t’ia bëj. Unë e dua shumë të fejuarën dhe nuk dua të ndahem prej saj.”u

Përgjigjja e psikologes

“Duhet të tregohesh i sinqertë me të. Mos harro që ajo do ta ketë më të lehtë të të falë ty sesa nënën e saj. Mundohu t’ia sqarosh gjërat dhe t’i premtosh se kurrë më nuk do ta tradhtosh.”