SPORT

Beqë Kovaqi rikthehet te Peja

Klubi basketbollistik, Peja ka rikthyer në skuadër basketbollistin e njohur Beqë Kovaqi.

Peja ka bërë disa goditje në ditën e fundit të afatit kalimtar, ku ka zyrtarizuar fillimisht Drilon Hajrizin dhe pastaj trajnerin Jeronimo Sarin.

Pas këtyre dy zyrtarizimeve, Peja ka konfirmuar edhe një ardhje të re.Lexo po ashtu:

Bëhet fjalë për basketbollistin pejan, Beqë Kovaqi, i cili rikthehet përsëri në “Karagaq”.

Postimi pa ndërhyrje i KB Peja:

KB Peja njofton se ka arritur marrveshje për të rikthyer në ekipin e saj, Beqë Kovaqin. Pejoni i cili ka qenë pjesë e Pejës edhe ma heret na bashkohet për të luftuar për titullin e kampionit.

Beqë Kovaqi vitin e kalur ishte pjesë e KB Feronikelit, ekip të cilit i ndihmoj të inkuadrohet ne Superligë.

Mirë se vjen Beqë!

Postimi i plotë:

KB Peja2

BEQË KOVAQI IS BACK

KB Peja njofton se ka arritur marrveshje për të rikthyer në ekipin e saj, Beqë Kovaqin. Pejoni i cili ka qenë pjesë e Pejës edhe ma heret na bashkohet për të luftuar për titullin e kampionit.

Beqë Kovaqi vitin e kalur ishte pjesë e KB Feronikelit, ekip të cilit i ndihmoj të inkuadrohet ne Superligë. …Shiko më shumë

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483