Love & Sex

“Bënim seks 10 herë në ditë”, Melisa flet për deklaratën që shkaktoi tërmet në Itali: Ishte si një tornado…

“Bëjmë seks 10 herë në ditë”, kjo deklaratë e bashkëshortes së Kevin Princ Boateng, Melisa Sata bëri bujë 8 vite më parë, kur mesfushori ishte pjesë e Milanit.

Sigurisht lajmi bëri xhiron e Italisë dhe në atë kohë, si për ironi të fatit pas kësaj deklarate po dëmtohej më shpesh. Boateng qëndroi jashtë fushave për disa kohë dhe më pas erdhi dhe largimi i tij nga kuqezinjtë. Melisa Sata, është rikthyer të flasë rreth situatës duke u shprehur:

melisa sata

”Në futboll duhet të kesh shumë kujdes me deklaratat, sidomos kur vjen puna tek seksi. Nuk e imagjinoni dot se çfarë lëmshi u krijua. Ishte si tornado. Të bësh seks 10 herë në ditë nuk më bën mua një grua që nuk e kontrolloj dot veten dhe që kam shumë dëshirë për seks”, deklaron Sata për “La Gazzetta dello Sport”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.