Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Begaj takon Lajçakun, e siguron se Shqipëria do të punojë në deeskalimin Kosovë-Serbi

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka takuar sot të Dërguarin e Posaçëm të BE-së për dialogun Beograd-Prishtinë, Miroslav Lajçak, me ç’rast kanë diskutuar për dialogun Kosovë-Serbi.

Në llogarinë e tij në Facebook, Begaj ka thënë se e ka siguruar Lajçakun se Shqipëria mbetet e vendosur që të vijojë të luajë rolin e saj për deeskalimin e situatës së tensionuar midis dy vendeve dhe për rikthimin në tryezën e dialogut.

“Roli i BE-së në këtë proces, por edhe në të gjitha zhvillimet e rëndësishme në rajonin tonë, është me rëndësi të veçantë”, ka thënë ai.

Go to TOP