Show Biz

Befason Robert Berisha: Nuk ka Covid-19, as nuk ka pasur kurrë

Deklaratat e tij në media gjithmonë tërheqin vëmëndjen.

Dhe e kemi fjalën për këngëtarin Robert Berisha i cili dhe ditën e sotme ka habitur me deklaratën e tij.

Roberti ka postuar një video montazh të Kaney West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan krahas videos se nuk ka pasur kurrë Covid -19 madje nuk ka as tani.

Image

‘S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin’ shkruan Roberti në postim.

View this post on Instagram

Ska 🦠as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Ndërkohë që në botë llogariten mbi 5 milion të infektuar dhe mbi 335 mijë të vdekur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.