Kosova

Befason Milaim Zeka, i del në mbrojtje djalit të Haxhi Shalës

Ish gazetari dhe deputeti Milaim Zeka, e ka komentuar emërimin e djalit të deputetit Haxhi Shala, në cilësinë e konsullit, shkruan Kosova.info

Nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ai i ka dalë në mbrojtje djalit të Haxhi Shalës.

Ky është statusi i plotë: