Show Biz

Bebe Rexha publikon këngën e re, pjesë e klipit edhe Angelina Jolie

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri.

Kënga me titull “You Can’t Stop the Girl”, është lëshuar mbrëmë në YouTube dhe në videoklipin e saj shfaqet edhe aktorja Angelina Jolie.

Kujtojmë se Bebe dhe Angelina u takuan për herë të parë para disa javësh në një event të rëndësishëm nga i cili këngëtarja me prejardhje shqiptare u shpreh e lumtur për takimin me yllin e filmit.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483