Show Biz

Beatrix Ramosaj dhe fotot e nxehta

‘Lërmë të bëhem fantazia jote…’

Në rrjetet sociale është shumë aktive.

View this post on Instagram

Let me be your fantasy ✨

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Beatrix Ramosaj tash e sa ditë ka nisur që t’i publikojë fotografitë e vjetra që i ka bërë vitin e kaluar, sidomos ato të plazhit.

Në Instagram, ajo së fundmi hodhi disa imazhe ku shihet e veshur më shumë se herët tjera dhe ia la një shkrim fotos interesant.

View this post on Instagram

🌺 @revolve #revolveme

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

‘Lërmë të bëhem fantazia jote…’ janë fjalët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.