Show Biz

Bashkëshortja e Lorikut tregon gjininë e fëmijës së dytë

Futbollisti i njohur shqiptar Lorik Cana dhe gruaja e tij bukuroshe Monika janë në pritje edhe të një fëmije tjetër, shkruan Kosova.info.

Ky lajm u bë publik ditë më parë nga vet çifti.

E Monika nuk ndaloi me zbulimin e  befasive, ku ajo dje zbuloi edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Monika ka zbuluar gjininë e fëmijës që po pret.

Përderisa Cana ishte i ftuar në një intervistë, Monika postoi fotografi duke e ndjekur atë nga shtëpia ku edhe zbuloi gjininë e fëmijës përmes asaj fotografie.

Ajo na bëri të ditur që janë në pritje të një vajze.

“Është vajzë”, ka shkruar Monika.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483