Life Style - Funny

Bashkëshortja e Lorikut publikon FOTO ndër vite, ja si dukej çifti atëherë

Gruja e Lorik Canës është kthyer në kohë për t’i publikuar disa foto.

Bashkëshortja e Lorik Canës, Monika, i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga e kaluara.

Bazuar në këto postime shihet se imazhet janë realizuar ndër vite dhe çifti nuk është se kanë ndryshuar shumë.

Kujtojmë se së fundmi, ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, dhe bashkëshortja e tij, Monika Ercoli, janë bërë prindër për herë të dytë.

Në jetë erdhi vajza e tyre mirëpo çifti janë prindër edhe të një djali.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483