SPORT

Barcelona synon tre pikët kundër Granadas, formacionet zyrtare

Barcelona do të luajë me Granadan, në kuadër të javës së pestë në Laliga.

Ndeshja do të zhvillohet në “Camp Nou”, me fillim nga ora 21:00.

Barcelona pas tri ndeshjeve, ka dy fitore dhe një barazim, ku është pozicionuar për momentin në vendin e 10-të.

Teksa, Granada nga katër lojë ka vetëm dy pikë, ku gjendet në vendin e 17-të.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare: