Kosova

Barcelona ofron 60 milionë euro dhe dy lojtarë për futbollistin e Brescia

Garës për të firmosur me futbollistin e Brescias, Sandro Tonali i është bashkuar dhe klubi i Barcelonës.

Madje drejtuesit e klubit katalanas ofrojnë më shumë se çfarë ka kërkuar presidenti i Brescias Massimo Cellino.

Blaugranët ofrojnë 60 milionë euro (50 milionë të kërkuara nga Cellino) plus dhe 2 lojtar të akademisë ( një mbrojtës krahu i majtë dhe një mesfushor me vlerë secili 10-14 milionë euro).

Tonali është një nga lojtarët më të talentuar në Itali për të cilin kanë shfaqur interes skuadrat më të mëdha evropiane si  teksa PSG-ja, Juventusi, Inter, Milan, Napoli, Manchester United dhe Chelsea.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.