SPORT

Barcelona kërkon 50 milionë euro për Rakitiqin

Interi e ka rikthyer interesimin për Ivan Rakitiq.

Mesfushori kroat është lidhur me një kalim të mundshëm tek Interi, tash e disa muaj.

31-vjeçari nuk bën pjesë në planet e trajnerit Ernesto Valverde dhe mund të largohet.

Barcelona për ta liruar lojtarin kërkon rreth 50 milionë euro.

Për Rakitiqin, interesim ka shprehur edhe PSG-ja.