SPORT

Barazohet gjithçka, Liverpool shënon edhe golin e katërt kundër Arsenalit (VIDEO)

Një super ndeshje është duke u zhvilluar mes Liverpool dhe Arsenal.

Në këtë ndeshje kanë shënuar gjithsej 8 gola.

Rezultati është i barabartë 4:4

LIVERPOL:

Shkodran Mustafi autogol në minutën e 9

James Milner gol në minutën e 43

Alex Chamberlain gol në minutën e 58

Divock Origi gol në minutën e 62

ARSENAL:

Lucas Torreira gol në minutën e 19

Gabriel Martinelli 26′ 36′

Ainsley Niles 54′

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483