SPORT

Ballkani mposht në udhëtim Drenicën

Ballkani ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim te Drenica.

Mysafirët arkëtuan pikët e plota duke shënuar fitore prej 0-1.

Ishte Jetmir Topalli ai që shënoi golin e fitores te Ballkani kur po luhej minuta e katërt e takimit.

Me këtë fitore Ballkani arrin në kuotën e 14 pikëve dhe mban vendin e katërt, derisa Drenica në vendin e tetë ka 8 pikë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.