SPORT

Bale arrin marrëveshjen me klubin e ri

Tashmë Gareth Bale duket se është akoma edhe më pranë transferimit tek Tottenhami.

Gazetari i njohur, Fabrizio Romanon thotë se uellsiani dhe Tottenhami kanë rënë dakord për një kontratë 1-vjeçare që e mban Balen në Angli në formë huazimi nga Reali.

Si duket bisedimet janë shumë pranë dhe brenda pak ditësh Bale pritte të bashkohet me Mourinhon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483