ROZË

Baby G publikon videon ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese

Baby G është shfaqur tejet provokuese.

Baby G është një nga artistet shumë të dashura shqiptare.

Ajo njihet edhe si një person i hapur dhe tejet e shoqërueshme, andaj edhe në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Baby G me ta ndan imazhe të ndryshme e edhe video në të cilat shfaqet provokuese.

Para pak minutash e ka publikuar një video në të cilën shihet duke bërë lëvizje joshëse brenda dhomës së hotelit.

Këngëtarja është e veshur me bikini të cilat i theksojnë format trupore.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483