Kombëtare

Babai dhe djali e mbajnë të ngujuar viktimën e femër, njërin e arreston policia, e tjetri…

Sipas policisë, rasti është raportuar dje pasdite, ndërsa i menjëhershëm ka qenë reagimi i autoriteteve të rendit – shkruan Kosova.info

Në raport thuhet se: “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti së bashku me djalin e tij kanë privuar nga liria viktimën femër kosovare. I dyshuari i dytë me viktimën janë larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet vendndodhja e tyre”

Po ashtu tregohet se: “Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”/Kosova.info/