Show Biz

Azet dhe Albi publikojnë “Sin City”

Reperi i njohur shqiptar, Azet, është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Këtë herë, ai vjen në një bashkëpunim me artistin Albi, në një këngë të titulluar “Sin City”.

https://www.instagram.com/kmn_azet/?utm_source=ig_embed

Kënga është ritmike e zhanrit hip-hop dhe është e tëra në gjuhën gjermane.

“Sin City” është vizualizuar edhe me klip, në disa pjesë të të cilit shfaqet edhe flamuri kombëtar.

https://youtu.be/ILmHR0-kdXI

Kënga është produkt i labelit KMN, gjersa për tekstin janë kujdesur vet dyshja interpretuese. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483