Show Biz

Ava Max arrin shifrën jubilare me këngën “Who’s Laughing Now”, falënderon fansat e saj

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ava Max, ditë më parë ka lansuar këngën e saj më të re.

“Who’s Laughing Now” titullohet projekti, për të cilin kishte paralajmëruar shumë kohë për parë për lansim.

Me një klip mjaft të veçantë dhe me një dukje plot stil, projekti është pritur mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

View this post on Instagram

THURSDAY. WHOS LAUGHING NOW. 🔥

A post shared by AVA MAX (@avamax) on

Sidoqoftë, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka bërë të ditur se ka arritur shifrën jubilare.

“Faleminderit për 10 milionë klikime në 10 ditë në “Who’s Laughing Now”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare ka arritur të hyjë edhe në mesin e 10 artisteve më të dëgjuara në Spotify.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483