Show Biz

Ashley Graham bëhet nënë për herë të parë

Ashley Graham dhe Justin Ervin janë bërë prindër!

Modelja e famshme botërore dhe partneri i saj mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një djalë, më 18 janar.

“Në orën 6:00 të së shtunës jeta jonë ndryshoi për të mirë”, shkroi Graham në një postim në InstaStory. “Faleminderit për gjithë dashurinë dhe mbështetjen tuaj gjatë kësaj kohe të mrekullueshme”.

Graham zbuloi se po pret një djalë në shfaqjen “The Ellen DeGeneres” në nëntor. “Unë kam një djalë! Unë do të jem nënë e një djali”, njoftoi ajo para audiencës.

Ndërkaq, 32-vjeçarja njoftoi se ishte shtatzënë më 14 gusht përmes rrjeteve sociale.

Graham nuk ka qenë e frikësuar të tregojë trupin e saj gjatë shtatzënisë. Përveç shumë gjërave që solli në Instagram, duke punuar përpara se të mirëpresë djalin, ajo është bërë edhe më e komentuar me postimet paksa ngacmuese.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.