Show Biz

Artistet e famshme që dëshmojnë se një ndryshim i flokëve mund të ju transformojë tërësisht!

Njerëzit e famshëm janë si spiunë – ata janë mjeshtër të rregullimit të përsosur të pamjes së tyre.

Dhe nuk ka asgjë më drastike për të ndryshuar një pamje sesa një stil flokësh. Kristen Stewart dhe Dua Lipa me flokë portokalli, Willow Smith me një kokë të rruar, apo Barbie Ferreira me flokë ‘mullet’ e dinë këtë më mirë se kushdo tjetër.

Bright Side sjell transformimet e të famshmëve, të cilët kanë befasuar me ndryshimin që kanë bërë përgjatë viteve.

1. Nicole Scherzinger

2. Charlize Theron

3. Ariel Winter

4. Kerry Washington

5. Leighton Meester

6. Emilia Clarke

7. Willow Smith

8. Scarlett Johansson

9. Sarah Michelle Gellar

10. Kristen Stewart

11. Lachlan Watson

12. Megan Thee Stallion

13. Jonah Hill

14. Hayden Panettiere

15. Amandla Stenberg

16. Grimes

17. Anna Camp

18. Lady Gaga

19. Dua Lipa

20. Lilly Allen

21. Ciara

22. Elle Fanning

23. Barbie Ferreira

24. Ruth Negga