Show Biz

Arta Nitaj tregon linjat e saj seksi

Modelja dhe aktorja nga Peja, Arta Nitaj, është një personazh mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo numëron ndjekës të shumtë, ndërsa nuk ngurron që shpesh të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat duke mos munguar as me poza provokuese.

Një të tillë e ka ndarë edhe së fundmi në një palë bikini të bardha, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje me linjat e bujshme trupore.

View this post on Instagram

@streetstylejeans ❤️

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

Falë figurës trupore, ish-aktorja e “O sa mirë” po arrin të jetë në fokus të faqeve rozë dhe jo vetëm.

Ajo krahas postimit mori edhe komplimente të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj.

“Zemër lejoje të shkojë, do ju mungojë tani”, ka qenë përshkrimi krahas këtij imazhi.

Arta aktualisht është orientuar më shumë në fushën e modelingut pasi ka kohë që është larguar nga seriali vendor, “O sa mirë”.