Life Style - Funny

Arta Nitaj shkëlqen me të kaltra

Ka premtuar se nuk do bëj fotografi provokative gjatë Ramazanit.

Por, këtë premtim, Arta Nitaj nuk është se e mbajti gjatë, pasi ka mahnitur mte foton e fundit.

Bukuroshja u pa e veshur me një fustan të kaltër dhe dukej mjaft bombastike, sidomos te gjoksi i saj.

Shfaq më shumë

Leave a Reply

Your email address will not be published.