Show Biz

Arta Nitaj provokon me foto shumë seksi

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktivizuar kohëve të fundit shumë në rrjetet sociale

Arta, e cila para pandemisë së koronavirusit ishte parë në Dubai ku edhe kishte marrë diell në plazhet atje, është aktivizuar me foto provokative në Instagram.

View this post on Instagram

? @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

E tillë është edhe fotoja e fundit e Artës ku ajo qet në plan të parë gjoksin e saj seksi derisa reklamon edhe fundshpinën e saj.

Ditë më parë Arta po ashtu kishte postuar disa foto provokative për meshkujt.