Kosova

Arrestohen tri femra në Prishtinë, dyshohet se merreshin me prostitucion

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme kanë hasur në një rast të prostitucionit, shkruan Kosova.info.

Pas hetimit të zhvilluar njësiti DHTQNJ ka arrestuar një mashkull dhe tri femra me dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën e lartcekur.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.