Kombëtare

Arrestohen tre persona, iu konfiskohen dy automjete, dy pushkë gjuetie, një karikator AK-47 dhe…

Policia u ka rënë në gjurmë disa personave, të cilët kishin kryer një grabitje në fillim të këtij viti – shkruan Kosova.info

“Lidhur me rastin janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj/K dhe nga ata janë konfiskuar: dy automjete, dy pushkë gjuetie pa leje, një karikator AK-47, 5 telefona dhe 1197 €. Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje” – thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Kosova.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.