SPORT

Arrestohen tetë tifozë të Feyenoordit pasi rrahën rëndë një shqiptar

Tetë tifozë të Feyenoordit janë arrestuar pasi e kanë rrahur rëndë një shqiptar gjatë pasdites të së sotme në Tiranë.

Si pasojë e kësaj rrahjeje, viktima mbeti i shtrirë dhe në gjendje të rëndë shëndetë sore, me ç’rast u dërgua më pas në spital.

Siç mësohet, tifozë te skuadrës holandeze ishin në gjendje të dehur kur u futën në konflikt me shqiptarin.

Viktima, A.G., 46 vjeçar tashmë gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort