Kosova

Arrestohen katër persona në Prishtinë, organizuan lojëra fati

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i organizimit të skemave piramidale ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan kosova.info.

Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi të njëjtit gjatë kontrollit në dy lokacione –lokale janë takuar duke zhvilluar lojëra të fatit.

Si prova materiale janë konfiskuar 32 shtëpiza-kompjuteri dhe para të gatshme 1247.31 euro. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort