Show Biz

Ariana Grande e Nicki Minaj sjellin këngën “The light is coming”

Ariana Grande ka publikuar këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Nicki Minaj.

Për Ariana Grande ky vitë ka qenë mjaftë produktiv ajo solli disa këngë të cilat arritën të dëgjohen shumë dhe morri pëlqimin e shumë adhuruese të saj.Gjatë kësaj kohe ajo solli dhe disa duete, dueti i radhës për te është me rep këngetarën Nicki Minaj.

Kënga më e degjuar gjatë kësaj kohe është “Chun Li” të cilin lansoi Nicki Minaj vetëm pak kohë më parë  është duke mbizotëruar në top listat amerikane.

Bashkëpunimi i saj me Ariana Grande nuk është i pari pasi që ato kanë dhe duete tjera.

Kënga titullohet “The light is coming” e cila është pjesë e albumit më të ri të Grandes “Sweetener”.

Albumi “Sweetener” është i katërti i Ariana Grandes,ndërsa është paralajmëruar se do të publikohet më 17 gusht./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.